Hotel Kriváň

Pár kroků od Hadího pramene, v lázeňském centru Karlových Varů, v těsné blízkosti dvou karlovarských kolonád s minerálními prameny se nachází historická budova sanatoria Kriváň.

Hlavní, Mlýnská kolonáda, je vzdálená jen dvě minuty chůze. Sadová kolonáda se nachází přímo proti hlavnímu vchodu. Za kolonádou se rozprostírá jeden z městských parků – Dvořákovy sady. Výhled z hotelu a Lázeňské restaurace s terasou je i tímto směrem. Hosté lázní si mohou zpříjemnit pobyt také procházkou a nákupem v obchodní zóně, vzdálené jen 10 minut chůze.

Zrekonstruovaná a zmodernizovaná budova sanatoria Kriváň s bezbariérovým přístupem nabízí klientům komfort tříhvězdičkového hotelového zařízení. Hosté mají možnost využít v rámci lázeňského pobytu širokou nabídku klasických lázeňských a rehabilitačních služeb vlastního balneoprovozu, který je umístěn v přízemí a prvním patře sanatoria Kriváň. Celý komplex spojený s hotelem je certifikovaným nestátním zdravotnickým zařízením a zaměstnává špičkové terapeuty a lékaře.

Nezapomenutelné a výjimečné gastronomické zážitky ale také úžasnou snídani den co den v Lázeňské restauraci vám přináší tým profesionálů, který je přes 30 let inspirací studentům hotelových škol. Tým, který nikdy nepřestal vařit a obsluhovat tak, jak se správně má. I to je jedním z důvodů, proč je hotel Kriváň z nevyhledávanějších v Karlových Varech těmi, kteří si potrpí na klasickou lázeňskou gastronomii.

V hotelové hale je k dispozici recepce se směnárnou, infocentrum s širokou nabídkou prodeje zájezdů a doplňkovým prodejem suvenýrů, lobby bar s příjemným posezením a nabídkou studených a teplých jídel a nápojů, s vyhlídkou do Dvořákových sadů a možností WIFI připojení.