RELAXACE A REGENERACE pro tělo a duši

Délka pobytu: 3 dny (2 noci) – cena: 3.000,- Kč
Délka pobytu: 4 dny (3 noci) – cena: 4.500,- Kč
doplatek za jednolůžkový pokoj 250,- Kč/den

Rezervovat

Cítíte se unaveni? Nemáte čas pro sebe? Dnešní tempo všedních dnů nenabízí mnoho času na odpočinek a uvolnění. Nechte se proto rozmazlovat profesionály! Tradice lázeňství v Karlových Varech založená na termálních minerálních pramenech nabízí uvolnění a obnovení sil. Pravidelný pobyt u nás upevňuje zdraví. Kdo se cítí dobře, zůstává zdravý a činorodý. Základem této nabídky je péče ověřená dlouhodobými zkušenostmi.

Program léčby

 • 2 / 3x ubytování v jedno – nebo dvoulůžkovém pokoji v komplexu hotelů společnosti Bohemia-lázně a.s. – koupelna (vana/sprcha/vysoušeč vlasů/WC), TV se satelitním příjmem, telefonem, internetem, lednicí, varnou konvicí
 • polopenze (snídaně / večeře – dietní či vegetariánská strava možná)
 • 1x klasická masáž částečná
 • 1x hydropunktura / celková vířivá koupel
 • 1x solná jeskyně
 • 1x vstup do nového Wellness & Spa centra (2 hodiny volného využití bazénu s protiproudem, chrličem, masážní lavicí a volný vstup do saunového koutku – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina – pouze u 4denní varianty

Veškeré podrobnosti včetně cen na rok 2018 naleznete zde.

TÝDEN U VŘÍDLA
Délka pobytu: 7 dnů ( 6 nocí) za cenu již od 1 175,- Kč
doplatek za jednolůžkový pokoj 250,- Kč na osobu a noc

Rezervovat

Objevte město termálních pramenů, navštivte Karlovy Vary, lázně s noblesou

Program zahrnuje následující služby:

 • 6 x nocí ve dvoulůžkovém pokoji s koupelnou (vana/sprcha), WC, TV se satelitním příjmem, telefonem, internetem, vysoušečem vlasů, lednicí, varným setem – sanatorium Kriváň, Slovan, Concordia
 • 1 x uvítací přípitek „13.karlovarským pramenem“
 • 1 x lahev vína na pokoj
 • 6 x plná penze ( dietní a vegetariánská strava možná)
 • 1 x posezení u kávy s kávou a zákuskem nebo zmrzlinovým pohárem
 • Léčení : – vstupní a výstupní lékařské vyšetření, včetně předpisu pitné kúry a návrhu dietní stravy a procedur, základní laboratorní testy, analýza složení těla pomocí přístroje Inbody 220, EKG  
 • 12 léčebných a relaxačních procedur: 2 x klasická masáž, 2 x perličková nebo celotělová vířivá koupel, 1 x Haslauer zábalová vana, 2x solná jeskyně, 2x vířivá koupel dolních končetin nebo Kneippův chodník, 3 x vstup do Wellness & Spa centra (1 hodina volného použití bazénu s protiproudem, chrličem a masážní lavicí a volný vstup do saunového koutku – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina)
 • 24 hodinová pohotovostní služba zdravotních sester a lékařů
 • Možné kontraindikace konzultujte s lékařem. Procedury mohou být na základě zdravotního stavu klienta lékařem upraveny.

Veškeré podrobnosti včetně cen na rok 2018 naleznete zde.

MEDICAL WELLNESS ENERGY
Délka pobytu: 7 dnů (6 nocí)
Cena: 8.100,- Kč osoba/pobyt – Hotely Kriváň, Slovan
Doplatek za jednolůžkový pokoj 250,- Kč osoba/noc

Rezervovat

Program zahrnuje následující služby:

 • 6x nocí v dvoulůžkovém pokoji s koupelnou (vana/sprcha), WC, TV se satelitním příjmem, internetem, vysoušečem vlasů, lednicí, varnou konvicí
 • uvítací přípitek
 • 6x plná penze (dietní a vegetariánská strava možná)
 • léčení – individuální konzultace u lékaře (vstupní a výstupní vyšetření, včetně předepsání pitné kúry, diety a procedur), základní laboratorní vyšetření, analýza složení těla pomocí přístroje Inbody 220
 • 12 lázeňských a relaxačních procedur: 5 procedur dle lékařského předpisu (2 hlavní a 3 vedlejší procedury, všechny v minerální vodě; dle zdravotního stavu klienta), 7 relaxačních procedur (2x zábalová vana Haslauer mandlový olej, 1x wellness masáž, 1x rašelinová koupel/rašelinový zábal, 1x vstup do solné jeskyně, 2x vstup do Wellness & Spa centra (1 hodina volného použití bazénu s protiproudem, chrličem a masážní lavicí a volný vstup do saunového koutku – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina) + pohotovostní služba zdrav. sester a lékařů.
 • Možné kontraindikace konzultujte s lékařem. Procedury mohou být na základě zdravotního stavu klienta lékařem upraveny.
 • bohatý výběr výletů na přání v cestovní kanceláři Kaleidoskop Travel – proti platbě

Program je určen pro individuální klienty.

Veškeré podrobnosti včetně cen na rok 2018 naleznete zde.

VITALITA 60+
Délka pobytu: 8 dnů (7 nocí)
cena od 1.175,- Kč na osoba / noc

Rezervovat

Neváhejte objevit kouzlo lázeňského města Karlovy Vary s jeho bohatou historií a přírodními krásami. Lázně nejsou jen léčení, ale i poznávání historických a přírodních krás okolí. Karlovarský kraj je nabitý památkami a co více… Je to kraj plný minerálních vod. Ty karlovarské patří k nejkvalitnějším v Evropě. Je to přírodní multivitamín, který stačí využívat minimálně 14 dní, a pocítíte úlevu téměř na celý rok. Speciální rekondiční a ozdravný léčebný program je zaměřen na prevenci obtíží s pohybovým aparátem a na podporu trávicího traktu. Důležitým způsobem prevence je dostatek pohybu, zdravý životní styl a vyvarování se přílišné jednostranné tělesné námaze a celkovému přetěžování kloubů.

Program zahrnuje následující služby:

 • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s koupelnou (vana/sprcha), WC, TV se satelitním příjmem, telefonem, internetem, vysoušečem vlasů, lednicí, varným setem – sanatorium Kriváň, Slovan, Concordia
 • 7 x plná penze nebo polopenze (dietní a vegetariánská strava možná, snídaně – švédský stůl, oběd a večeře – výběr z menu, saláty švédský stůl)
 • Léčení: 1 x vstupní lékařská prohlídka včetně předepsání pitné kúry, 1 x základní laboratorní testy, 1 x speciální vyšetření složení těla pomocí přístroje IN-BODY , 1 x EKG, 2 x koupel (perličková, uhličitá, celotělová vířivá, suchá uhličitá koupel, rašelinová) dle zdravotního stavu, 2 x klasická masáž částečná dle zdravotního stavu, 2 x oxygenoterapie/solná jeskyně, 2 x skupinová gymnastika / jóga, 2 x skupinová gymnastika v bazénu, 2 x Nordic Walking (v zimních měsících 2x skupinová gymnastika/jóga), 2 x vstup do Wellness & Spa centra ( 1 hodina volného použití bazénu s protiproudem, chrličem a masážní lavicí a volný vstup do saunového koutku – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina)
 • Možné kontraindikace konzultujte s lékařem. Procedury mohou být na základě zdravotního stavu klienta lékařem upraveny.

Program je určen pro individuální klienty.

Veškeré podobnosti včetně cen na rok 2018 k pobytu VITALITA 60+ naleznete zde

ODPOČINEK PRO VŠECHNY GENERACE

CENA: dvoulůžkový pokoj         1 300,- Kč
jednolůžkový pokoj       1 400,- Kč

Rezervovat

Relaxujte, odpočiňte si od každodenních starostí a stresu a udělejte něco pro své zdraví! Aktivní způsob života otvírá bránu dlouhověkosti a obohacuje život. Program je zaměřen na zlepšení fyzické kondice.

 Program zahrnuje následující služby:

 • 7 / 14/ 21 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s koupelnou (vana/sprcha), WC, TV se satelitním příjmem, telefonem, internetem, vysoušečem vlasů, lednicí, varným setem – sanatorium Kriváň, Slovan, Concordia
 • 7/ 14/ 21 x plná penze ( dietní a vegetariánská strava možná)
 • Léčení: vstupní lékařská prohlídka – včetně předepsání léčebného programu a pitné kúry, kontrolní lékařská prohlídka v případě více než dvoutýdenního pobytu, výstupní lékařská prohlídka včetně závěrečné lékařské zprávy, základní laboratorní testy, EKG v případě nutnosti,   10 různých balneologických procedur dle předpisu lékaře na týden (4x hlavní, 6x vedlejší).
 • V případě, že Váš program neodpovídá doporučené délce programu, budou Vám procedury upraveny dle délky Vámi zvoleného pobytu.

 Smluvní cena je stanovena na osobu a den. Program je určen pro individuální klienty.

Veškeré podrobnosti včetně cen na rok 2018 naleznete zde.