RELAXACE A REGENERACE pro tělo a duši

Délka pobytu: 3 dny (2 noci) – cena: 3.000,- Kč
Délka pobytu: 4 dny (3 noci) – cena: 4.500,- Kč
doplatek za jednolůžkový pokoj 250,- Kč/den

Rezervovat

Cítíte se unaveni? Nemáte čas pro sebe? Dnešní tempo všedních dnů nenabízí mnoho času na odpočinek a uvolnění. Nechte se proto rozmazlovat profesionály! Tradice lázeňství v Karlových Varech založená na termálních minerálních pramenech nabízí uvolnění a obnovení sil. Pravidelný pobyt u nás upevňuje zdraví. Kdo se cítí dobře, zůstává zdravý a činorodý. Základem této nabídky je péče ověřená dlouhodobými zkušenostmi.

Program léčby

 • 2 / 3x ubytování v jedno – nebo dvoulůžkovém pokoji v komplexu hotelů společnosti Bohemia-lázně a.s. – koupelna (vana/sprcha/vysoušeč vlasů/WC), TV se satelitním příjmem, telefonem, internetem, lednicí, varnou konvicí
 • polopenze (snídaně / večeře – dietní či vegetariánská strava možná)
 • 1x klasická masáž částečná
 • 1x hydropunktura / celková vířivá koupel
 • 1x solná jeskyně
 • 1x vstup do nového Wellness & Spa centra (2 hodiny volného využití bazénu s protiproudem, chrličem, masážní lavicí a volný vstup do saunového koutku – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina – pouze u 4denní varianty

Veškeré podrobnosti včetně cen na rok 2018 naleznete zde. Veškeré podrobnosti včetně cen na rok 2019 naleznete zde.

TÝDEN U VŘÍDLA
Délka pobytu: 7 dnů ( 6 nocí) za cenu již od 1 175,- Kč
doplatek za jednolůžkový pokoj 250,- Kč na osobu a noc

Rezervovat

Objevte město termálních pramenů, navštivte Karlovy Vary, lázně s noblesou

Program zahrnuje následující služby:

 • 6 x nocí ve dvoulůžkovém pokoji s koupelnou (vana/sprcha), WC, TV se satelitním příjmem, telefonem, internetem, vysoušečem vlasů, lednicí, varným setem – sanatorium Kriváň, Slovan, Concordia
 • 1 x uvítací přípitek „13.karlovarským pramenem“
 • 1 x lahev vína na pokoj
 • 6 x plná penze ( dietní a vegetariánská strava možná)
 • 1 x posezení u kávy s kávou a zákuskem nebo zmrzlinovým pohárem
 • Léčení : – vstupní a výstupní lékařské vyšetření, včetně předpisu pitné kúry a návrhu dietní stravy a procedur, základní laboratorní testy, analýza složení těla pomocí přístroje Inbody 220, EKG
 • 12 léčebných a relaxačních procedur: 2 x klasická masáž, 2 x perličková nebo celotělová vířivá koupel, 1 x Haslauer zábalová vana, 2x solná jeskyně, 2x vířivá koupel dolních končetin nebo Kneippův chodník, 3 x vstup do Wellness & Spa centra (1 hodina volného použití bazénu s protiproudem, chrličem a masážní lavicí a volný vstup do saunového koutku – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina)
 • 24 hodinová pohotovostní služba zdravotních sester a lékařů
 • Možné kontraindikace konzultujte s lékařem. Procedury mohou být na základě zdravotního stavu klienta lékařem upraveny.

Veškeré podrobnosti včetně cen na rok 2018 naleznete zde. Veškeré podrobnosti včetně cen na rok 2019 naleznete zde.

MEDICAL WELLNESS ENERGY
Délka pobytu: 7 dnů (6 nocí)
Cena: 8.100,- Kč osoba/pobyt – Hotely Kriváň, Slovan
Doplatek za jednolůžkový pokoj 250,- Kč osoba/noc

Rezervovat

Program zahrnuje následující služby:

 • 6x nocí v dvoulůžkovém pokoji s koupelnou (vana/sprcha), WC, TV se satelitním příjmem, internetem, vysoušečem vlasů, lednicí, varnou konvicí
 • uvítací přípitek
 • 6x plná penze (dietní a vegetariánská strava možná)
 • léčení – individuální konzultace u lékaře (vstupní a výstupní vyšetření, včetně předepsání pitné kúry, diety a procedur), základní laboratorní vyšetření, analýza složení těla pomocí přístroje Inbody 220
 • 12 lázeňských a relaxačních procedur: 5 procedur dle lékařského předpisu (2 hlavní a 3 vedlejší procedury, všechny v minerální vodě; dle zdravotního stavu klienta), 7 relaxačních procedur (2x zábalová vana Haslauer mandlový olej, 1x wellness masáž, 1x rašelinová koupel/rašelinový zábal, 1x vstup do solné jeskyně, 2x vstup do Wellness & Spa centra (1 hodina volného použití bazénu s protiproudem, chrličem a masážní lavicí a volný vstup do saunového koutku – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina) + pohotovostní služba zdrav. sester a lékařů.
 • Možné kontraindikace konzultujte s lékařem. Procedury mohou být na základě zdravotního stavu klienta lékařem upraveny.
 • bohatý výběr výletů na přání v cestovní kanceláři Kaleidoskop Travel – proti platbě

Program je určen pro individuální klienty.

Veškeré podrobnosti včetně cen na rok 2018 naleznete zde. Veškeré podrobnosti a změny včetně cen na rok 2019 naleznete zde.

VITALITA 60+
Délka pobytu: 8 dnů (7 nocí)
cena od 1.175,- Kč na osoba / noc

Rezervovat

Neváhejte objevit kouzlo lázeňského města Karlovy Vary s jeho bohatou historií a přírodními krásami. Lázně nejsou jen léčení, ale i poznávání historických a přírodních krás okolí. Karlovarský kraj je nabitý památkami a co více… Je to kraj plný minerálních vod. Ty karlovarské patří k nejkvalitnějším v Evropě. Je to přírodní multivitamín, který stačí využívat minimálně 14 dní, a pocítíte úlevu téměř na celý rok. Speciální rekondiční a ozdravný léčebný program je zaměřen na prevenci obtíží s pohybovým aparátem a na podporu trávicího traktu. Důležitým způsobem prevence je dostatek pohybu, zdravý životní styl a vyvarování se přílišné jednostranné tělesné námaze a celkovému přetěžování kloubů.

Program zahrnuje následující služby:

 • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s koupelnou (vana/sprcha), WC, TV se satelitním příjmem, telefonem, internetem, vysoušečem vlasů, lednicí, varným setem – sanatorium Kriváň, Slovan, Concordia
 • 7 x plná penze nebo polopenze (dietní a vegetariánská strava možná, snídaně – švédský stůl, oběd a večeře – výběr z menu, saláty švédský stůl)
 • Léčení: 1 x vstupní lékařská prohlídka včetně předepsání pitné kúry, 1 x základní laboratorní testy, 1 x speciální vyšetření složení těla pomocí přístroje IN-BODY , 1 x EKG, 2 x koupel (perličková, uhličitá, celotělová vířivá, suchá uhličitá koupel, rašelinová) dle zdravotního stavu, 2 x klasická masáž částečná dle zdravotního stavu, 2 x oxygenoterapie/solná jeskyně, 2 x skupinová gymnastika / jóga, 2 x skupinová gymnastika v bazénu, 2 x Nordic Walking (v zimních měsících 2x skupinová gymnastika/jóga), 2 x vstup do Wellness & Spa centra ( 1 hodina volného použití bazénu s protiproudem, chrličem a masážní lavicí a volný vstup do saunového koutku – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina)
 • Možné kontraindikace konzultujte s lékařem. Procedury mohou být na základě zdravotního stavu klienta lékařem upraveny.

Program je určen pro individuální klienty.

Veškeré podobnosti včetně cen na rok 2018 k pobytu VITALITA 60+ naleznete zde

ODPOČINEK PRO VŠECHNY GENERACE

CENA: dvoulůžkový pokoj 1 300,- Kč
jednolůžkový pokoj 1 400,- Kč

Rezervovat

Relaxujte, odpočiňte si od každodenních starostí a stresu a udělejte něco pro své zdraví! Aktivní způsob života otvírá bránu dlouhověkosti a obohacuje život. Program je zaměřen na zlepšení fyzické kondice.

Program zahrnuje následující služby:

 • 7 / 14/ 21 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s koupelnou (vana/sprcha), WC, TV se satelitním příjmem, telefonem, internetem, vysoušečem vlasů, lednicí, varným setem – sanatorium Kriváň, Slovan, Concordia
 • 7/ 14/ 21 x plná penze ( dietní a vegetariánská strava možná)
 • Léčení: vstupní lékařská prohlídka – včetně předepsání léčebného programu a pitné kúry, kontrolní lékařská prohlídka v případě více než dvoutýdenního pobytu, výstupní lékařská prohlídka včetně závěrečné lékařské zprávy, základní laboratorní testy, EKG v případě nutnosti, 10 různých balneologických procedur dle předpisu lékaře na týden (4x hlavní, 6x vedlejší).
 • V případě, že Váš program neodpovídá doporučené délce programu, budou Vám procedury upraveny dle délky Vámi zvoleného pobytu.

Smluvní cena je stanovena na osobu a den. Program je určen pro individuální klienty.

Veškeré podrobnosti včetně cen na rok 2018 naleznete zde. Veškeré podrobnosti včetně cen na rok 2019 naleznete zde.