KARLOVY VARY známé – neznámé

Rezervovat

Už jste někdy byli v Karlových Varech? Ať je odpověď jakákoliv, určitě si to užijete. Karlovy Vary nabízí pro každého něco. Pro milovníky památek okouzlující architekturu kolonád a lázeňských domů, pro ctitele přírody 120 km procházek a cyklostezek lázeňskými lesy s upravenými cestičkami a rozhlednami, pro rodiny s dětmi výlety do okolí.

Lázně nejsou jen léčení, ale i poznávání historických a přírodních krás okolí. Karlovarský kraj je nabitý památkami a plný minerálních vod.

Pobyt zahrnuje následující služby:

  • 3 – 6 nocí: dvoulůžkový nebo jednolůžkový pokoj s koupelnou (vana/sprcha), WC, TV se satelitním příjmem, telefonem, internetem, vysoušečem vlasů, lednicí, varným setem – sanatorium Kriváň, Slovan, Concordia
  • 3 – 6 polopenze (dietní a vegetariánská strava možná, snídaně – švédský stůl, večeře – výběr z menu, saláty švédský stůl)
  • Welcome drink
  • 1 x posezení u kávy (káva a zákusek nebo zmrzlinový pohár)
  • 1 x denně vstup do Wellness & Spa centra* (1 hodina bazénu s protiproudem, chrličem a masážní lavicí, saunový koutek – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina)
  • 20 % sleva na zakoupení procedurnabídka více jak 45 druhů    procedur ve vlastním moderním balneoprovozu (vodní procedury v termální minerální vodě)

*nenároková složka. V případě příznivé hygienicko-epidemiologické situace obdržíte od nás gratis jako dárek

U nás si můžete zakoupit KarlovyVARY° CARD  na 4  nebo 7 dnů + mapa Karlových Varů. Ta Vám umožní vstup do řady objektů zdarma.

2023 (CZK) Jednolůžkový pokoj (na os./noc) Dvoulůžkový pokoj (na os./noc)
celoroční akční cena** 1 290,-* 1 090,-*
poplatek z pobytu * 50,- 50,-
Cena na osobu a noc včetně poplatku z pobytu 1 340,- 1 140,-

*Poplatek z pobytu není v ceně zahrnut a bude vybírán na recepci.

** nelze využít v době konání Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Veškeré podrobnosti naleznete zde.