Naše doprava

Společnost Bohemia-lázně a.s. vlastní a provozuje v rámci doplňkových služeb vlastní vozový park. Zajišťuje tak pro své klienty nejen skupinově organizované výlety a zájezdy, ale také individuální přepravu, transfery z/na letiště a na objednávku také hotelové taxi či odvoz klienta na léčení přímo z pohodlí jeho domova (Haus -zu-Haus Service). Naše vozy a mikrobusy jsou vybaveny sedačkami XXL, abyste měli při cestách k nám a od nás a nebo na výlety maximální pohodlí.

Společnost tuto činnost provozuje na základě živnostenského oprávnění „Silniční motorová doprava“ – osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu více než 9 osob včetně řidiče, – nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, – osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče.

autobus OTOKAR (31 míst + řidič + průvodce)

Autobus je vybaven polohovatelnými sedačkami s bezpečnostními pásy, klimatizací, rádiem, mikrofonem, DVD s jedním monitorem a osvětlením prostoru pro cestující. Autobus je velmi pohodlný, neboť vzdálenost mezi sedadly je 80 cm. Zavazadlový prostor o objemu 4 m3.

Mercedes Benz Sprinter (16 míst + řidič + průvodce)

Mikrobus je vybaven polohovatelnými sedačkami s roztečí mezi sedačkami 80cm, klimatizací, rádiem, mikrofonem, videopřehrávačem s jedním monitorem a osvětlením prostoru pro cestující, malou chladničkou. Nad sedadly jsou úložné police pro ruční zavazadla klientů cca 1,5 m3. V zadní části za sedačkami je zavazadlový prostor cca. 2,5m3.

Mercedes Benz Vito (7 míst + řidič)

Vůz je vybaven sedačkami s bezpečnostními pásy, klimatizací, rádiem, mikrofonem a osvětlením prostoru pro cestující.

Mercedes Benz Viano (7 míst + řidič)

Vozidlo je vybaveno sedačkami s bezpečnostními pásy, klimatizací, rádiem, mikrofonem a osvětlením prostoru pro cestující.