Kriváň – Lázeňská restaurace

Společnost Bohemia-lázně a.s. je zaměřena na léčbu trávicího traktu a nemocí s tím spojených – cukrovka, dna, Crohnova nemoc a jiné. Při nemocech trávicího traktu je kromě pitné kúry nedílnou součástí léčby také vhodná strava a edukace v oblasti správné výživy. Naše menu jsou sestavena na základě dietního systému České republiky. Ošetřující lékař předepíše vhodný typ dietní stravy, který dále klient může konzultovat s nutričním terapeutem. Na všech jídelních lístcích je vždy u každého pokrmu uvedeno číslo diety, pro kterou je pokrm vhodný a také obsahuje všechny alergeny a výživové hodnoty tak, aby si mohl každý klient správně vybrat.

Stravování je pro klienty zajištěno v několika lázeňských restauracích s celkovou kapacitou 574 míst u stolů, kde se podávají pokrmy připravené dle známých dietních principů. Klienti si mohou vybrat v nabídce polopenzi či plnou penzi.

Po dobu trvání pandemie jsme byli nuceni připravit jistá opatření ve stravovacím provozu. Bufetové stoly po dobu epidemiologických opatření nebudou k dispozici. Každému klientovi bude servírováno menu dle výběru z jídelního lístku při dodržení základních dietních principů a to jak k snídani, obědu a večeři.

Připravujeme následující diety:

  • dieta č. 2 – šetřící
  • dieta č. 3 – racionální
  • dieta č. 4 – s omezením tuku
  • dieta č. 8 – redukční
  • dieta č. 9 – diabetická

Časový rozsah stravování

Snídaně          07.30 – 09.30

Oběd               11.45 – 13.30

Večeře            17.30 – 18.45