Masáže

Klasická masáž částečná – hlavní procedura

K nejoblíbenějším lázeňským procedurám patří klasická masáž, kterou si může dopřát každý i mimo lázně. Ovšem pouze ve spojení s ostatními lázeňskými procedurami tvoří vyvážený komplex, který ovlivňuje normalizaci svalového napětí. Dráždění receptorů vede ke zlepšení prokrvení, metabolismu a trofiky v tkáních masírované oblasti.

Celková masáž za úhradu klientem.

Massage_classic_3


Reflexní masáž – hlavní procedura

Vysoce specializovanou procedurou, která přináší pacientovi okamžité uvolnění, je reflexní masáž. Terapeut využívá manuálního působení na povrchu těla v místě druhotných změn, reflexně vyvolaných patologickým procesem. Speciálními techniky a hmaty stimuluje akupresurní body, které pozitivně ovlivňují funkční, degenerativní a chronická revmatická onemocnění pohybového aparátu. Masáž má vliv i na funkční a chronické onemocnění vnitřních orgánů.

Reflex_massage_3


Podvodní masáž – hlavní procedura

Podvodní masáž se doporučuje při léčbě chorob pohybového aparátu a jako podpůrná terapie při léčbě psychosomatických onemocnění. Pacient se ponoří do speciální vany s vřídelní vodou o teplotě obvykle 37 °C a je masírován tlakem proudu vody, což zvyšuje prokrvení pokožky. Procedura má blahodárný účinek na celkové uvolnění svalů a šlach končetin. Nelze opomenout ani relaxační účinek.

Underwater_massage_3